Proje Hakkında

İstanbul’un en değerli bölgelerinden biri olan Avcılar, günümüzü en önemli yaşam merkezlerinden biri olarak büyük ilgi görmektedir.Ulaşım kolaylığı, havaalanına yakınlığı ve önemli karayollarının kesişimin de bulunması, Avcılar’ın geleceğin yıldızı bölgelerinden biri yapmaktadır.
Yaşamın tüm güzel renkleriyle buluşmak için, Avcılar’da Denizköşkleri projemiz sizi bekliyor…

– E-5 otoyola 2 dakikadır.

– Avcılar ve Şükrübey metrobüs duraklarına yürüme mesafesindedir.

– Sahile sıfır konumundadır.

– Park, kafe ve marketlere 1 dakika yürüme mesafesindedir.

– Uluslararası özel okula 2 dakika yürüme mesafesindedir.

– Okul ve eczanelere 3 dakika yürüme mesafesindedir.

– Özel hastaneye 8 dakika yürüme mesafesindedir.

–  Lunapark gibi eğlence merkezlerine yürüme mesafesindedir.

Proje Konumu

Proje Künyesi

KONUM: Denizköşkler Mah. Cevahir Sk. 6-12  Avcılar/ İSTANBUL
İNŞAAT METREKARESİ: 5.992m²
KONUT SAYISI: 42
TESLİM TARİHİ: 2023.

Merkezi Konum

İlçe merkezinde, E-5 otoyol ve toplu taşıma ağlarına yakınlığı ile oldukça geniş bir ulaşım alanına sahiptir. Sahile olan yakınlığı ile eşsiz konumda bulunmaktadır.

Sosyal İmkanlar

Çocuk parkı, kafeler, açık dinlenme alanları ve mağazalara yakınlığı ile gün içerisinde her türlü sosyal ihtiyaçlara kolay erişim sağlanmaktadır.

Modern İmkanlar

Zihninizi ve bedeninizi zinde tutmanızı sağlayacak egzersizler yaparken, sağlığınızı ve güzelliğinizi koruyabileceğiniz Fitness ve Sauna alanlarında rahatlayabilirsiniz.

Üst Düzey Kalite

Günümüzün yüksek kalite standartlarına uygun, müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak, son teknoloji ve tasarımlar dikkate alınarak sizin için özenle seçilmiş yapı malzemeleri kullanılmıştır.

Güvenli Yapılar

Güncel teknolojiye sahip, çevresel koşullara uygun, depreme dayanıklı olan yapılarımızda kullanılan beton, çelik ve diğer tüm yapı malzemeleri; Türkiye standartlarının üzerindedir.

Güvenlik​

Siteye giriş çıkışlar güvenli geçiş sistemleri ile donatılmıştır. 7/24 kapalı devre kamera sistemleri bulunmaktadır. Duman ve yangın dedektörleri binada ve daire içlerinde yer almaktadır. Tüm daire ve dükkanlarda Akıllı Audi Sistemleri ile yüksek koruma ve uzaktan kontrol sistemi bulunmaktadır.

Languages