Dünyayı yeniden
inşa etmek mümkün...

Candanoğlu İnşaat 1993 yılında, “topluma, insana duyarlı kalıcı yaşam alanları sunmak” hedefiyle kuruldu. Kurulduğu günden bu yana İstanbul, Trakya, Silivri gibi birçok bölgede 100’ün üzerinde projeye imza attı. Her projede, sadece bir bina değil, yeni-kalıcı bir yaşam alanı kurmayı ve yaşamı dönüştürmeyi hedefledi.

Durmadan değişen dünyayı birlikte dönüştürmek için doğayı ve teknolojiyi, estetiği ve mimariyi birleştirdi. Konut, villa, geri dönüşüm, rezidans projelerinin yanı sıra inşaat ve gayrimenkul yatırım danışmanlığı alanlarında da hizmet vermeye devam eden Candanoğlu İnşaat, başka bir dünya inşa etmek için projeleriyle yaşama candan bir dokunuş katmaya devam ediyor.

Videoyu oynat

Misyonumuz

Her şeyin en iyisine layık olan insanımıza hak ettiği değeri vermek; barınma ihtiyacını giderirken insanların doğayla olan bağını koruyup, estetikle mimariyi, doğallıkla teknolojiyi bir arada uygulamak; bireysel ve toplumsal huzura, mutluluğa katkı sağlamak.

Vizyonumuz

İşimize, insanımıza ve çevremize duyduğumuz saygıyla teknik ve estetik yönden üstün ve kalıcı yaşam alanları oluşturmak, insanların güvenine ve mutluluğuna katkı sağlamak.

Yaşam Mimarı Olmak

Güzel tasarlanmış bir binadan ziyade uzman ekiplerimizle bir projenin en önemli detayını yalnızca bugüne değil geleceğe de dokunması olarak görüyor ve kalıcı yaşam alanları yaratmayı ilk koşulumuz sayıyoruz. Teknik ve estetik olarak üstün olan, nitelikli yaşam olanakları sunan, mimarinin tüm detaylarını “daha iyi bir yaşam kaygısı”yla şekillendiren projelerimizle sadece bir binanın değil yaşamın da mimarı olmayı önemsiyoruz.

Yaşamı yeniden inşa edeceğimi projeleri sunmak için durmadan çalışmaya devam ediyoruz…

Çalışma Yüzeyi 1
Çalışma Yüzeyi 1

Languages