Proje Hakkında

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Esenyurt, günümüzü en önemli yaşam merkezlerinden biri olarak büyük ilgi görmektedir.Ulaşım kolaylığı, havaalanına yakınlığı ve önemli karayollarının kesişimin de bulunması, Eesenyurt’un geleceğin yıldızı bölgelerinden biri yapmaktadır.
Yaşamın tüm güzel renkleriyle buluşmak için, Esenyurt sizi bekliyor…

– E-5 otoyola 5 dakikadır.

– Beylikdüzü metrobüs durağına yürüme mesafesindedir.

– Marmapark alışveriş merkezine 4 dakikadır.

– Merkez camiye 5 dakika yürüme mesafesindedir.

– Park, kafe ve marketlere 1 dakika yürüme mesafesindedir.

– Uluslararası özel okula 2 dakika yürüme mesafesindedir.

– Okul ve eczanelere 3 dakika yürüme mesafesindedir.

– Özel hastaneye 8 dakika yürüme mesafesindedir.

Proje Konumu

Proje Künyesi

KONUM: Yeşilkent Mahallesi 1953 sokak kapı no:42/1 Beylikdüzü/ İSTANBUL
ARSA ALANI: 2.627 m²
KONUT SAYISI: 27
TİCARİ ÜNİTE: 5
TESLİM TARİHİ: 2022

Merkezi Konum

Arizon Rezidans; ilçe merkezinde, E-5 otoyol ve toplu taşıma ağlarına yakınlığı ile oldukça geniş bir ulaşım alanına sahiptir. Alışveriş merkezi, hastane, eczane, cami ve okullara yürüme mesafesindedir.

Sosyal İmkanlar

Çocuk parkı, kafeler, açık dinlenme alanları ve mağazalara yakınlığı ile gün içerisinde her türlü sosyal ihtiyaçlara kolay erişim sağlanmaktadır.

Modern İmkanlar

Zihninizi ve bedeninizi zinde tutmanızı sağlayacak egzersizler yaparken, sağlığınızı ve güzelliğinizi koruyabileceğiniz Fitness ve Sauna alanlarında rahatlayabilirsiniz.

Üst Düzey Kalite

Günümüzün yüksek kalite standartlarına uygun, müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak, son teknoloji ve tasarımlar dikkate alınarak sizin için özenle seçilmiş yapı malzemeleri kullanılmıştır.

Güvenli Yapılar

Güncel teknolojiye sahip, çevresel koşullara uygun, depreme dayanıklı olan yapılarımızda kullanılan beton, çelik ve diğer tüm yapı malzemeleri; Türkiye standartlarının üzerindedir.

Güvenlik

Siteye giriş çıkışlar güvenli geçiş sistemleri ile donatılmıştır. 7/24 kapalı devre kamera sistemleri bulunmaktadır. Duman ve yangın dedektörleri binada ve daire içlerinde yer almaktadır. Tüm daire ve dükkanlarda Akıllı Audi Sistemleri ile yüksek koruma ve uzaktan kontrol sistemi bulunmaktadır.

Languages